alifesoft (alifesoft) wrote,
alifesoft
alifesoft

Задушимо цю гідру.

Боротьба з окупаційною владою нагадує боротьбу Геракла з лернейською гідрою. Якщо відрубати їй одну голову ( корупціонера ) зразу виростають нові дві чи три. І якщо Геракл поборов її присмалюючи вогнем місця відрубаних голів, то в даному разі корупцонер відкупається й йде на підвищення.

Причому в Україні склалася дивна ситуація коли чесно працювати невигідно. Якщо навіть ти працюєш чесно, платиш податки та білу зарплатню до тебе можуть прийти "гобліни" з податкової й зупинити робітничий процес та нарахувати величезні штрафи на якусь дрібницю. В цьому разі вигідніше працювати в-законі та занести хабарі чиновникам в представницькі витрати. Якщо до цього була віддушина єдиного податку, то з новим НК для багатьох діяльностей цей податок відмінено.

Я пропоную задушити цю гідру, перекривши їй кисень і фінансові потоки.

Тому я пропоную працювати повністю вчорну. Якщо великий бізнес може оформити собі повний офшор та прокручувати гроші через нього то для малого більш доступні платіжні системи.

Щодо платіжних систем (моє питання на http://sta.gov.ua/jforum/posts/list/32337.page;jsessionid=E016B7697C0B897A676BBD1B121FEECE ) оплата вам електронними грошима не є прибутком, тому що можливо розцінювати як бартерний обмін, а не як плату. Щодо електронних грошей є один закон, але він стосується тільки електронних грошей емітованих українськими банками. Електронні гроші міжнародних систем не розцінюються як гроші.

Цікава схема операцій для СПД з електронними грішми
http://forum.minfin.gov.ua/viewtopic.php?f=30&t=141

До того ж якщо ви працюєте без реєстрації то для податкової це легко довести, тільки якщо ця діяльність потребує патента чи ліцензії.
http://www.refine.org.ua/pageid-4306-1.html
до того ж їй потрібно довести що ви отримали більш 17000 грн прибутку (не обороту а прибутку)
http://www.dokumenty.com.ua/show/3cid0863.html
До того ж довести що ви отримували гроші за окрему діяльність не менш ніж 4 рази на рік
http://ebk.net.ua/Book/PP/02-1.htm

Тому для таких галузей як розробка ПЗ, діяльність без реєстрації з отримання тільки електронних грошей майже повністю невловима. Максимум що можуть нарахувати 15% НДФО.

Щодо платіжних систем, котрі видають міжнародну кредитку для зняття грошей в банкоматі.

Payoneer https://payoneer.com/
Дозволяє зареєструватись "мерчантом" та перераховувати гроші з мінімальною комісією(2-5$ за переказ) на 25 кредитних карток в цій системі. Ідеально для невеликіх підприємств.

Epay http://www.epayarea.com/
Видає картку та дозволяє отримувати міжнародні банківські перекази на свій рахунок. Можна перераховувати гроші на будь-які акаунти в цій системі (0.1%).

MoneyBookers https://www.moneybookers.com/
Перекази з з системи можливі на будь яку асоційовану кредитну картку чи банківський рахунок. Поповнення рахунку банківські перекази та з кредитних карток. Є особиста кредитна картка, але поки що для мешканців Європи http://www.moneybookers.com/ads/mastercard/

EasiPay prepaid MasterCard® http://www.easipay.nl/fees.php, коштує близько 30€ та дозволяє поповнювати з карток чи банківським переказом. Є можливість отримати картку також для резидентів України.

WebMoney https://cards.wmtransfer.com/en
Система котру всі знають. Тепер можна отримати картку та отримувати перекази з WM на картку.

ATMCASH Send Money to Ukraine. https://www.atmcash.com/transfer-money/how-to-send-money-to-ukraine.htm Замовник вашиг послуг з США може оформити та вислати вам картку, котру можна поповнювати через  з якої ви можете знімати гроші. Ідеально для фрілансерів.

2CO https://www.2checkout.com/community/how
Дає змогу виводити гроші з paypal, котрий не працює з Україною, картка Payoneer по партнерці.

eCoin. http://ecoin.cc/
Можливість отримувати-виводити Webmoney  чи банківськи перекази (wire-transfer). Можливість отримати кредитну картку.

Може комусь ця конкретна інформація по фінансовому спротиву допоможе.
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 20 comments