alifesoft (alifesoft) wrote,
alifesoft
alifesoft

Чому я віддам голос за ВО "Свобода".

1. Тому що має проект справді народного податкового кодексу.

 

ВО "Свобода" має проект справді народного податкового кодексу, всі статті якого можна описати однією фразою "Зменшення економічного тиску на дрібне та середнє підприємництво: малий бізнес - малі податки". Кодекс цієї влади спрямовано на те щоб знищити середній клас і розділити український народ на дві групи: олігархів та заляканий ними зубожілий народ, котрим легко керувати. Податковий кодекс ВО "Свобода" направлено саме на розвиток середнього класу, щоб його процент складав не менш ніж 60% працездатного населення України.

 

2. Тому що за відповідальність чиновників за злочинну діяльність та бездіяльність власним майном.

 

Кожен чиновник є менеджером, якого найняв народ України. І якщо цей чиновник чи здійснює злочинну діяльність - бере хабарі, краде державне майно чи затягує видачу дозволів чи щось інше він повинен бути не просто звільнений, а суворо покараний конфіскацією свого майна чи ближніх родичів.

 

3. Тому що в партії жорстка дисципліна. І вони готові відповідати за діяльність всіх своїх членів.

 

ВО "Свобода" провела внутрішню люстрацію, створила внутрішню службу безпеки та перевіряє всіх хто до неї вступає на відданість партійній роботі та ідеології, а більшість інших партій беруть за майновим цензом, тобто продають місця. Тому в ній ні в якому разі не може статися випадок, коли люди голосували за одну політичну силу, а на разі отримали іншу, як зараз в Парламенті.      До того ж якщо потенційний зрадник буде зраджувати ідеологію партії та її дії, його чекає не тільки виключення з партії, але й суворе непряме покарання. Якщо ви прийшли в Партію, то свавілля ні якому разі не можу бути, ваші думки, дії та розмови вже є не особистими, а такими які є частиною партійного життя. Тому існує дуже сувора и жорстока дисципліна щодо виконання рішень партії.

 

4. Тому що думають не про абстрактну Україну, а про її реальних громадян, тебе, мене, твого сусіда, кожного.

 

ВО "Свобода" під Україною розуміє сукупність всіх громадян України, а не якесь абстрактне поняття Україна, інтереси якого співпадають тільки з інтересами олігархів. Тому всі її дії направлені на те щоб кожен громадянин України мав достойний рівень життя, привабливу та оплачувану працю й право на щастя, як і записано в Конституції України.

 

5. Тому що довели свою відданість народу України, захищаючи права та свободи кожного українця.

 

ВО "Свобода" багатьма своїми діями довела, що її принципи не можливо купити грошима чи іншими вигодами. Всією своєю діяльністю вони борються з хабарництвом, корупцією. Дбають за те щоб безлика держава не порушувала права звичайних громадян, яким помагають юридичною підтримкою чи акціями захищати свої права.

Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 1 comment