alifesoft (alifesoft) wrote,
alifesoft
alifesoft

Платиш податки - працюєш на окупантів.

Кожен з вас з своєї зарплатні, якою б вона не була, платить податки. З кожної заробленої вами гривні ви отримуєте лише від 50 до 30 копійок, все інше йде чиновникам. Не бажаєте вірити, ось вам цифри,  куди йдуть зароблені вами гроші:

+ 15% ПДФО;
+ 33,2% Податок на утримання пенсіонерів;
+ 2% Ще на пенсіонерів;
+ 1,4% Фонд з тимчасової втрати працездатності;
+ 1,6% Фонд по безробіттю;
+ 20% ПДВ;
+ 9-21% інфляційний податок (тобто друк грошей державою). 

Звісно що податок не може становити 100%, але десь 50-75% заробленого вами отримує держава. Хай би так, якщо б за свої податки ви б отримували дійсно соціальне суспільство з якісною безкоштовною медициною, якісною освітою, відсутністю хабарів та низкою злочинністю, то ці податки були б досить виправдані.

 

Але що ми маємо замість цього - наша "безкоштовна" медицина, з від'ємною якістю послуг, коштує набагато більше ніж якісна страхова медицина в європейських країнах. Тобто, заплатив податки - тепер заплати за ліки, заплати лікарю, заплати за навчання дитини, щомісячний "ремонт" школи, дай хабаря щоб отримати довідку в КЖЕП чи БТІ. Водійські права взагалі нереально без хабаря отримати.

 

І що ти отримуєш за свої дві третини заробітку котрі забирає влада: два кілограми гречки на виборах, масові фальсифікації виборів та попрання Конституції й законів, удар по ниркам в "правоохоронних органах" чи навіть катування, пенсію нижче прожиткового мінімуму та таке ж саме майбутнє для своїх дітей та онуків. Поки ти будеш віддавати свої гроші цім окупантам при владі, нічого не зміниться.

 

В цій системі прожитковий річний мінімум встановлено в розмірі 17 гривень, тобто 3$, це вважається мінімумом, на котрий можна прожити і з нього можливо не сплачувати податки. Що це за влада і як вона може вважатися народною, коли вона бере податки навіть з жебраків.

 

На пенсію, хоча б на дійсно безкоштовну початкову освіту та безкоштовну медицину у цієї владі немає грошей, навіть якщо ти їй віддаєш набагато більше ніж залишаєш собі. Зате їх повністю достатньо на Lexus RX450h High Luxury за 676897,63 гривень, на триповерхові  хатинки бідних податківців, котрі офіційно отримують на робочому місці по 3000 грн на місяць, на відпочинки та святкування за мільйони доларів. Поки ти будеш віддавати свої гроші знахабнілим окупантам нічого не зміниться, хазяївами в твоїй країні будуть ВОНИ!

 

За кривою Лаффера при податках більше 50% наша країна взагалі повинна була зникнути, тому що бізнес б зупинився та будь яке фінансове життя завмерло. Що нас рятує - це тіньова економіка, яка через хабарі та ухиляння від податків зменшує податкове навантаження до 30-40% та дозволяє українській економіці хоч якось працювати. Так що закони зроблені так, що для того щоб ти міг працювати та хоч щось заробляти ти повинен бути злочинцем.

 

Тепер, якщо ти хочеш змінити своє майбутнє та майбутнє своїх дітей, якщо маєш можливість цього - будь яким чином відмовся від сплати податків цьому знахабнілому окупаційному уряду. Замість цього краще ці гроші витратити на навчання своїх дітей, медицінську страховку чи пенсійний вклад, щоб забезпечити собі майбутнє.

 

Це може бути будь що - погодитися на чорну зарплатню замість білої, отримувати зарплатню на  закордонні картки чи купувати "сіру" техніку та продукти у тих, хто не сплачує податків і не підгодовує цього дракона. Цими грошами можеш підтримувати якусь партію чи організацію, котра надасть тобі реальну допомогу та захист, замість влади котра усунулась від своїх функцій.

 

Можливо навіть на прикладі бандерівців 1945 років створити свої гроші на базі електронних грошей та взагалі відмовитись від фіскального регулювання окупаційної влади.

 

Але зрозумій, коли ти сплачуєш будь який податок усвідомлено чи ні (навіть при купівлі товару ПДВ) ти підгодовуєш дракона та не залишаєш майбутнього для себе та своїх дітей.

 

Слава Україні! Разом ми переможемо!

 

Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 5 comments