alifesoft (alifesoft) wrote,
alifesoft
alifesoft

Нова Фіскальна Політика (електронно-паперові гроші).

Як ви можете відмовитись від підтримки цієї влади? Дуже просто - відмовиться від її грошей. Але якщо перейти на розрахунки валютами інших країн, то це не є законним. Врятувати нас може комерційна електронна валюта чи електронно-паперова, емітентом якої є не будь яка держава, а комерційна структура. Це дозволить здійснювати економічні розрахунки взагалі без грошей і без податків.

 

Дивлячись на Постанову НБУ №178 від 25.06.2008 http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=z0688-08 ми бачимо що електронними грошима є гроші емітовані українськими банками через процедуру випуску електронних грошей. Будь який інший вид електронних грошей не вважається засобом оплати чи розрахунку.

 

З приводу цього, для того щоб уникнути податків можливо пропонувати для свої клієнтів оплату послуг чи товарів виключно електронними грошима (методи обналу котрих досить прості).

 

Засіб 1.

1. Встановити Термінал Електронних Грошей, котрий належить будь якій крупній кампанії, тобто не вам, в приміщенні чи близько до приміщення надавання послуг чи продажу товарів.

2. Покупець для розрахунку за послугу чи купівлю товару йде де терміналу, де отримує ваучер грошей з кодом "погашення", перераховуючи терміналу потрібну суму для отримання ваучеру.

3. Після надання послуги/товару (п/т) він віддає вам цей ваучер, котрий вами погашається на свій рахунок електронних грошей.

4. Після цього надається товар. Тобто як ви бачите, розрахунок за послугу/товар з вами особисто чи вашою кампанією не було проведено. Розрахунок було проведено з кампанією власника ТЕГ.

 

Засіб 2.

1. Продавати паперові/пластикові картки "погашення" на фіксовану суму, яка має голографічний та інший захист для більш складної підробки, код повірки, щоб можна було перевірити ліквідність та код "погашення", залитий непрозорою смугою, щоб можливо було погасити картку, після чого вже код перевірки не проходить перевірку на ліквідність.

2. Покупець за п/т розраховується з вами цими картками, котрі можна в режимі онлайн перевірити на валідність. Проблема при досить малих розрахунках - менше 10 гривень.

4. Після цього надається товар. Тобто як ви бачите, розрахунок за послугу/товар з вами особисто чи вашою кампанією не було проведено. Розрахунок було проведено з кампанією котра видала картки.

 

Засіб 3.

1. Ваучер "погашення" купляється не в електронній формі а через СМС повідомлення мобільного чи інтернет. До того ж можливо прямий перевід грошей з електронних гаманців на ваш за п/т.

2. Те ж саме. Ваучер чи номер операції перерахунку грошей.

 

Покарати в даному разі вас можуть тільки за бартерні операції, так як електронні гроші в деякому випадку можуть вважатися бартером, але це дуже складно довести.

 

Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments